Půjčkomat

Rychlá půjčka z Půjčkomatu až do 10 000 Kč na 31 dní. Požádejte HNED!

Vyplňte žádosť o půjčku
Peníze dostanete na účet do 10 minut od schválení

Půjčkomat

Půjčkomat poskytuje novoregistrovaným klientem půjčky ve výši 500 až 10 00 Kč se splácením od 5 do 31 dnů. Půjčit si může každá fyzická osoba starší 18 let, která má trvalý příjem. Jeho výši ale není třeba dokládat, jedinou podmínkou je, aby klient nebyl v prodlení se splácením u jiné finanční instituce.

Postup vyřízení půjčky z Půjčkomatu

Půjčku může získat každý, kdo:

  • je občan České republiky starší 18 let,
  • nemá prodlení se splácením úveru u jiných společností,
  • souhlasí se Všeobecnými podmínkami smlouvy o poskytnutí úvěru.

Na webu vyplníte základní kontaktné údaje a založíte účet. Okamžitě si můžete zažádat o půjčku ve výši 4900 Kč. Celá transakce nezabere víc než 10 minut. Odpadají zbytečné poplatky s dokladovaním příjmu a půjčka se obejde bez záznamu v registru dlužníku.

Prodloužení doby splácení půjčky z Půjčkomatu

Klient si může dobu splatnosti půjčky prodloužit sjednáním Dodatku ke Smlouvě o úvěru. O prodloužení si zažáda sám na klientském profilu, nebo požáda o pomoc operátora zákazníckeho centra a to nejpozději v den splatnosti. S prodloužením půjčky se pojí poplatek dle Všeobecních podmínek a po jeho úhradě Dodatek ke Smlouvé nabýva účinnosti a termín splatnosti je prodloužen v souladu se žádostí klienta. Zákazník je o aktivaci nového termínu splatnosti informován prostredníctvím e-mailu, jehož součastí je taky Dodatek ke Smlouvě. Aktivaci prodloužení termínu splatnosti si klient může oveřit taky na webových stránkach po přihlášení do svého profilu.

V případe neschopnosti dodržet termín uhrazení, je doporučeno spojit se s zákazníckym centrem a zdělit objektívni důvody vedoucí k nedodržení splácení. Půjčkomat vám tak nebude účtovat žádne poplatky z prodlení. Informace o výši poplatků za vymáhaní z prodlení naleznete ve Smlouvé o všeobecných podmínkách.

Poskytovatel půjčky z Půjčkomatu

Friendly Finance s.r.o., Praha 1, 110 00, Staré Město, Národní 23, IČO: 24161306

Roční procentní sazba je max. 26,2%. Půjčujte si zodpovědně. Půjčte si jen tolik, kolik zvládnete splácet. Splátky hradit na bankovní účty uvedené pro potřeby splácení. V případě problémů se splácením půjčky kontaktujte co nejdříve poskytovatele půjčky. Pokud byste půjčku nesplatili v dohodnutém termínu, poskytovatel půjčky má právo účtovat úrok nebo poplatky z prodlení.

   Máte otázky? Zavolejte nám na 226 254 844

Hodnocení

4,2 hvězdičky
Počet hlasů: 4