CreditON půjčka

Rychlá půjčka CreditON až do 8 000 Kč na 30 dní. Požádejte HNED!

Vyplňte žádost o půjčku.
Na mobil Vám přijde SMS kód, kterým žádost potvrdíte.
Peníze máte na účtu už do 30 minut od schválení půjčky.

CreditON půjčky

CreditON půjčky jsou rychlé internetové půjčky poskytované do výšky 8 000 Kč s dobou splatnosti do 30 dní. O půjčku mohou žádat zaměstnanci, osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ), podnikatelé a důchodci. O půjčku nemohou žádat příjemci sociálních dávek.

Dalšími podmínkami pro poskytnutí půjčky je věk minimálně 21 let, vlastní mobilní telefon a účet v bance.

Vyřízení půjčky CreditON

Postup vyřízení půjčky je velmi jednoduchý – stačí vyplnit žádost o půjčku a uvést v ní pravdivé údaje. Po splnění podmínek obdržíte na svůj mobilní telefon SMS kód, kterým žádost potvrdíte. Po úspěšném zadání SMS kódu bude Vaše žádost o půjčku obratem zpracována a výsledek se dozvíte mailem a SMS zprávou. V případě schválení půjčky Vám budou peníze poukázány na Váš osobní účet. Na účtu je můžete mít už do 30 minut od schválení půjčky.

Poskytovatel půjčky CreditON

creditON.cz, s.r.o., IČO: 24849707, Argentinská 38, Praha 7 – Holešovice, 170 00

Roční procentní sazba pro nové klienty je 0%. Půjčujte si zodpovědně. Půjčte si jen tolik, kolik zvládnete splácet. Splátky hradit na bankovní účty uvedené pro potřeby splácení. V případě problémů se splácením půjčky kontaktujte co nejdříve poskytovatele půjčky. Pokud byste půjčku nesplatili v dohodnutém termínu, poskytovatel půjčky má právo účtovat úrok nebo poplatky z prodlení.

   Máte otázky? Zavolejte nám na 226 254 844

Hodnocení půjčky CreditON

3,0 hvězdičky
Počet hlasů: 23